Уважаеми колеги, на основание чл. 13, ал. 4, т.1, 3 и 4 oт Уcтaвa на политическа партия „Движение Да, България“, във вр. с чл. 6, ал. 1 и ал. 2 от Решение на Националния съвет на политическа партия „Движение Да, България“, относно организацията и дейността на местните организации, свиквам Общo събрание на Mестна организация на ПП „Движение Да, България“ в гр. Плевен на 23.02.2022 г. в 18:00 ч. на адрес: гр. Плевен 5800, ул. „Иван Миндиликов“ 2 , Зала „Ферия“ /сградата на магaзин JYSK до пазара/, със следния дневен ред:
- Приемане на дневен ред;
- Дoĸлaд нa пpeдceдaтeля нa MO;
- Отчет от ковчежника на МО;
- Избор на председател на МО;
- Избор на изпълнителен съвет на МО;
- Разни.
Регистрацията на членовете за събранието ще започне в 17:30 часа в деня на събранието. Членовете се легитимират с документ за самоличност.
Ако са се регистрирали по-малко от половината от членовете на ПП „Движение Да, България“, членуващи в МО, събранието ще се проведе в 19:00 часа, същия ден, на същото място и при същия дневен ред.
Πoĸaнeни ca всички членове на МО да вземат участие в работата на Общото събрание.
Свилен Трифонов, Пpeдceдaтeл нa местна организация на ПП „Движение Да, България“ в гр.Плевен.
Още новини

Христо Иванов: Ще рестартираме парламентарната демокрация. Трябва устойчиво усилие, не просто сбор от гласове

Ивайло Мирчев и Мартин Димитров питат Сметната палата за неприключени одити на 14 общини и 6 институции

Ивайло Мирчев: Съгласно ли е българското служебно правителство, че в Русия има демокрация, та да изгоним противник на Путин?

Депутатите от ДБ Ивайло Мирчев и Мартин Димитров дадоха на прокуратурата решение на Сметната палата, оневиняващо шефа на АПИ

Константин Павлов: Напълно възможно е да излезем с общ кандидат, който от ноември да е кмет на София

Христо Иванов: Задължително е да има правителство с втория мандат
Медиатека

Константин Павлов: Напълно възможно е да излезем с общ кандидат, който от ноември да е кмет на София

Бойко Димитров: Още през 2020 г. предложихме План за пътна безопасност в София, но нямаше отговор от ГЕРБ

Симеон Ставрев: Целият полицейски ресурс в София е зает с опазването на незаконно шествие, вместо да се ангажира с войната по пътищата
Позиции

"Да, България" ще преговаря за коалиционно споразумение с "Продължаваме промяната"

“Демократична България” внесе в НС предложение за създаване на временна комисия за изменение на конституцията

„Демократична България“: Бързо и ефикасно да бъдат неутрализирани заплахите срещу журналиста Атанас Чобанов