Местни организации

За контакти с местните организации и за възникнали въпроси, моля пишете на [email protected]

Пловдив

Пловдив

Веселина Александрова
Варна

Варна

Нелко Начев
Бургас

Бургас

Димитър Найденов

Русе

Председател: Йоана Терзиева ([email protected])
Изпълнителен съвет: Теменужка Козарева, Юрий Георгиев, Калоян Иванов, Деян Герасимов
Ковчежник: Ани Герасимова

Стара Загора

Председател: Магдалена Овчарова ([email protected])
Изпълнителен съвет:  Искра Стайкова, Теньо Арабаджиев, Александър Сандев, Евгени Лишев
Ковчежник: Теньо Арабаджиев

Плевен

Председател: Свилен Трифонов
Изпълнителен съвет: Асен Върбанов, Велин Богданов, Росен Русанов, Ивалина Бенкова, Кирил Мучев, Александър Йотков
Ковчежник: Петър Жеков

Сливен

Председател: Даниела Баджева ([email protected])
Изпълнителен съвет: Даниела Баджева, Юрий Стоянов
Ковчежник: Даниела Баджева

Пазарджик

Председател: Николай Янев ([email protected])
Изпълнителен съвет: Иглика Иванова
Ковчежник: Методи Личков

Шумен

Председател: Пламен Петров ([email protected])
Изпълнителен съвет: Драгостин Драгостинов, Светослав Кукуянов, Тодор Луков
Ковчежник: Филип Филипов

Благоевград

Председател: Димитър Пешев
Изпълнителен съвет: Рая Стоянова, Росита Бирова
Ковчежник: Емил Тодоров

Добрич

Председател: Явор Димитров  ([email protected])
Изпълнителен съвет:  Надежда Папмпорова, Илия Маринов
Ковчежник: Йордан Алексиев

Перник

Председател: Марин Георгиев ([email protected])
Изпълнителен съвет: Владимир Русев, Асен Асенов
Ковчежник: Александър Колев

Хасково

Председател: Тодор Топалов
Изпълнителен съвет: Димитър Димитров, Янко Евтимов
Ковчежник: Димитър Димитров

Велико Търново

Председател: Калоян Янков  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Цветозар Цачев, Владислав Иванов
Ковчежник: Галин Харизанов


Асеновград

Председател: Николай Кирков ([email protected])
Изпълнителен съвет: Павлин Коцев, Юлия Прокопиева, Васил Канев, Валентина Филипова, Стефан Андреев, Стефан Лазаров
Ковчежник: Юлия Прокопиева

Балчик

Председател: Владимир Лафазански
Изпълнителен съвет:  Ивелин Иванов, Николай Липовански, Димитър Анестев, Светослав Романов, Владимир Василев, Ивелина Стоянова
Ковчежник:  Владимир Лафазански

Ботевград

Председател: Николай Диловски
Изпълнителен съвет: Михаела Михайлова
Ковчежник: Недка Цанова

Велинград

Председател: Димитър Байраков
Изпълнителен съвет: Тодорка Гугалова, Снежана Костова
Ковчежник: Георги Христозов

Видин

Председател: Димитър Димитров
Изпълнителен съвет: Емил Каменов
Ковчежник: Емил Каменов

Враца

Председател: Петя Георгиева
Изпълнителен съвет: Марина Ташева, Мария Димитрова, Пламен Чернокожев
Ковчежник: Марина Ташева

Габрово

Председател: Иван Иванов
Изпълнителен съвет: Мирослав Андреев
Ковчежник: Григор Григоров

Димитровград

Председател: Иван Стойчев
Изпълнителен съвет:
Ковчежник: 

Дупница

Председател: Иво Ников ([email protected])
Изпълнителен съвет: Ангел Ставрев, Николай Василев
Ковчежник: Ангел Ставрев

Казанлък

Председател: Методи Маринов
Изпълнителен съвет: Васил Божев, Димитър Ралев, Радост Димова, Николай Чолаков, Васил Чилов, Генчо Василев
Ковчежник: Пламена Йонкова

Кърджали

Председател: Здравко Димитров
Изпълнителен съвет: Пламен Даракчиев, Митко Синабов
Ковчежник: Димо Каменов

Ловеч

Председател: Мариян Кунчев
Изпълнителен съвет: Петър Николов, Пенка Карабова, Тодор Стоянов
Ковчежник: Атанас Трифонов

Любимец

Председател: Венцислав Вангелов
Изпълнителен съвет: Георги Драгов
Ковчежник: Милена Власакова

Попово

Председател: Георги Калев
Изпълнителен съвет: Пламен Петков, Иван Василев, Тихомир Ангелов
Ковчежник: Таня Стоянова

Раднево

Председател: Светлана Атанасова
Изпълнителен съвет: Велина Кирилова, Мария Иванова
Ковчежник: Николай Стоилов

Разград

Председател: Огнян Обрешков
Изпълнителен съвет: Радомир Рашков, Светлана Симеонова, Шефкет Шефкет
Ковчежник: Шефкет Шефкет

Рибново

Председател: Ахмед Мустафа Емин
Изпълнителен съвет: Азим Мехмед Авдик, Шабан Ахмедов Киселов
Ковчежник: Фикрет Фикретов Исев

Самоков

Председател: Александър Андреев ([email protected])
Изпълнителен съвет: Йордан Андреев
Ковчежник: Людмила Цветкова

Силистра

Председател: Златко Куртев
Изпълнителен съвет: Мирослав Минчев, Илиян Илиев
Ковчежник: Албена Илиева

Харманли

Председател: Красимир Делчев
Изпълнителен съвет: Надежда Халваджиева
Ковчежник: Пепка Господинива

Царево

Председател: Николета Симон
Изпълнителен съвет: Иван Христов, Димитър Чернев
Ковчежник: 

Използваме бисквитки на нашия уебсайт, за да подобрим неговото представяне и вашето преживяване. Ако продължите, ще приемем, че сте съгласни с това. OK