На основание чл. 6, ал. 1, т. 3 от Статута за организацията и дейността на местните организации, във връзĸa c чл. 13, ал. 4 и 5 от Устава свиквам Общо събрание на местна организация на ПП „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ“ в гр. Виена (Австрия) на 27.02.2022 г. от 17:30 ч. със следния дневен ред:
1. Обсъждане на дейността на МО Виена през изминалата 2021 г. и приемане на основни насоки и решения за дейността през 2022 г.
2. Избор на председател на МО Виена.
3. Разни.
Заседанието ще се проведе онлайн чрез платформата Zoom на следния линк: https://univienna.zoom.us/j/9187332074?pwd=TnhyZEdmUk5QWGNPdllUTVZTM2paQT09
Регистрацията на членовете за събранието ще започне в 17:15 часа в деня на събранието. Ако са се регистрирали по-малко от половината от членовете на ПП „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ“ в гр. Виена, събранието ще се проведе в 18:30 часа, същия ден, на същото място и при същия дневен ред.
Каня всички членове на местната организация на ПП „Движение ДА България” в гр. Виена да вземат участие в работата на Общото събрание.
Мартина Шопова-Янев,
Председател на местната организация на ПП „Движение Да България“ в гр. Виена
Още новини

Божидар Божанов: Вотът на недоверие трябва да предлага реална управленска алтернатива

Ивайло Мирчев: Антикорупционната комисия е като луд с картечница, а това всъщност е Делян Пеевски

Атанас Славов: Ние сме много добри в приемането на закони, но и в намирането на вратички в тях

Мартин Димитров: Създава се усещане за репресия срещу опозицията

„Демократична България“ настоява за незабавно изслушване на и.ф. главен прокурор Борислав Сарафов

Надежда Йорданова: ВСС отказа да изпълни закона и направи Сарафов вечно временен главен прокурор
Медиатека

Божидар Божанов в "Денят on AIR"

Ивайло Мирчев в "Тази сутрин"

Атанас Славов в "Денят на Дарик"
Позиции

“Да, България” подкрепя инициативата за издигане на единна кандидатура за президент на демократичната общност чрез предварителни избори

ПП-ДБ внесе в парламента декларация за препотвърждаване на ангажимента на България за влизане в еврозоната на 1 януари 2026 г.

ДБ: Скандалът с контрабандните цигари в Пловдив води към Пеевски