На основание чл. 6, ал. 1, т. 3 от Статута за организацията и дейността на местните организации, във връзка с чл. 13, ал. 4, т. 3 от Устава на ПП „Движение ДА България”
свиквам Общо събрание на местната организация на ПП „Движение ДА България” – Стара Загора
на 21.04.2018 г. (събота), от 10:00 ч, на адрес: гр. Стара Загора, бул. „Генерал Столетов“ 121 А (офис на ПП „Движение Да България“ – Стара Загора), при следния Дневен ред:
- Отчет на председателя на местната организация на ПП „Движение Да България”– Стара Загора за периода 09.07.2017 г. – 31.03.2018 г.
- Предложения за промяна в състава на Изпълнителния съвет на местната организация на ПП „Движение Да България” – Стара Загора;
- Предложения, обсъждане и определяне на приоритети за избори 2019;
- Взаимоотношения с други партии и движения представени в област Стара Загора.
Регистрацията на членовете на събранието ще започне в 09:00 часа – 1 (един) час преди обявения начален час на откриване на Общото събрание.
Членовете се легитимират с документ за самоличност.
Каня всички членове на местната организация на ПП „Движение Да България” – Стара Загора да вземат участие в работата на Общото събрание.
Адв. Магдалена Овчарова,
председател на местната организация на ПП „Движение Да България” – Стара Загора
Още новини

Христо Иванов: Няма български закон “Магнитски”, но някои среди ги е страх от нова вълна санкции

157 нарушения за българско гражданство са пратени на прокурор

Ивайло Мирчев: Депутинизацията е важна за развитието на България и значи много неща

Антоанета Цонева: За православните българи в Република Сърбия е важно да имат богослужения на български език

Покана за Общо събрание на МО Кърджали

Покана за Учредително събрание на местна организация в гр. Панагюрище
Медиатека

Божанов: Пощите вероятно не са имали активна антивирусна програма

Правосъдният министър: ВСС няма да се меси в разследването на главния прокурор

Йорданова: Законът за закриване на спецправосъдието влиза в сила в края на юли
Позиции

“Демократична България” внесе в НС предложение за създаване на временна комисия за изменение на конституцията

„Демократична България“: Бързо и ефикасно да бъдат неутрализирани заплахите срещу журналиста Атанас Чобанов

Категорично осъждаме нападението над център Rainbow Hub